Sanktuaria Europy


TERMIN : 18.04. (wtorek) - 02.05. (wtorek) 2017 r.


DZIEŃ I :
Wyjazd z Piekar Śląskich w godzinach porannych (4:00). Uczestnictwo we Mszy św., następnie przejazd do Włoch w okolicy Padwy. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ II :
Śniadanie. Przejazd do Turynu. Zwiedzanie Katedry pw. św. Jana Chrzciciela, gdzie znajduje się płótno lniane z wizerunkiem Chrystusa. Msza św. Przyjazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEN III :
Śniadanie. Przejazd do La Salette. Msza św. Czas na indywidualną modlitwę. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ IV :
Śniadanie. Zwiedzanie Awinionu. Przejazd Lazurowym Wybrzeżem do Lourdes, krótkie zwiedzanie, przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Udział w procesji ze świecami. Nocleg.

DZIEŃ V :
Śniadanie. Udział we Mszy św. Droga Krzyżowa. Zwiedzanie Lourdes : Grota Objawień, Bazylika Niepokalanego Poczęcia, Bazyliki Różańca Świętego. O godz. 15:00 udział w procesji z Błogosławieństwem Chorych. Obiadokolacja. O godz. 21:00 udział w procesji ze świecami. Nocleg.

DZIEŃ VI :
Śniadanie. Przejazd do Santiago de Compostella. Zwiedzanie Bazyliki św. Jakuba Apostoła w Satiago de Compostella - trzeciego pod względem ważności po Jerozolimie i Rzymie miejsca pielgrzymkowego w świecie chrześcijańskim. Msza św. Następnie nawiedzenie krypty z relikwiami św. Jakuba. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ VII :
Śniadanie. Przejazd do Fatimy - Aljustrelm. Nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej. Możliwość udziału w Drodze Krzyżowej oraz Nabożeństwie Różańcowym. Zwiedzanie wioski Aljustrelm - miejsca urodzenia św. Łucji. Czas wolny do wykorzystania na indywidualną modlitwę. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ VIII :
Śniadanie. Msza św. Dalszy ciąg zwiedzania Fatimy : Sanktuarium Capelinha - kaplica stojąca w miejscu objawień Matki Bożej trójce małych pastuszków: Łucji, Franciszkowi i Hiacyncie - udział we Mszy św. Przejazd do Nazare - popołudniowy odpoczynek na plaży. Poznanie Bathala, Alcobaca, miejsce gdzie znajduje się klasztor Cystersów. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ IX :
Śniadanie. Msza św. Przejazd do Lizbony - zwiedzanie stolicy Portugalii : Starówka, Zamek św. Jerzego, Plac „Dos Restauradores” oraz wieża „Belem” i Klasztor Hieronimitów. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ X :
Śniadanie. Msza św., przejazd do Salamanki : zwiedzanie Uniwersytetu i „Plaza Majore” ze słynnym „Domem Muszli”. Przejazd do Avilli, gdzie znajdują się wspaniałe mury obronne związane z działalnością św. Teresy Wielkiej. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ XI :
Śniadanie. Msza św., przejazd do Saragossy, zwiedzanie : Katedra „Nuestra Senora Del Pilar”. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ XII :
Śniadanie. Msza św. Przejazd do Montserrat, zwiedzanie Klasztoru Benedyktynów - krótki spacer po wzgórzu. Przejazd do Barcelony, spacer po mieście. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ XIII :
Śniadanie. Przejazd do Cannes, spacer po słynnej Alei gwiazd, następnie przejazd do Księstwa Monaco i zwiedzanie m.in. „Place du Palais”, Katedry św. Mikołaja. Obiadokolacja. Nocleg w okolicy Mediolanu.

DZIEŃ XIV :
Śniadanie. Przejazd do Mediolanu, zwiedzanie: Ratusz, Katedra, Bazylika św. Wawrzyńca, „Piazza Cordusio”. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ XV :
Śniadanie. Całodzienny powrót do Polski. Przerwa w restauracji na obiad.

DZIEŃ XVI :
Przyjazd do Polski około godz. 01:00.


Przejazd autokarem lux (barek, wc, video, klima)
14 noclegów
14 śniadań
14 obiadokolacji
Ubezpieczenie KL i NNW
Opieka pilota/przewodnika


CENA : 1300,00 PLN/os + 490 eur/os przy grupie 40 osób płacących.

Na bilety wstępu, wjazdy do miast, przewodników miejscowych i realizacje programu należy ze sobą zabrać około 50 EUR/os, które zbiera pilot w dniu wyjazdu.


Biuro Podróży ,, Abraksas” ul. Stawowa 3/2 40-095 Katowice;
tel. 32 206-85-02/62, kom. 501771782;
nasz e- mail : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ;
www.abraksas.com.pl

 

1-krakow-2016wW tych dniach zapraszamy serdecznie do odwiedzania stron:

by śledzić wydarzenia pdczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie i w naszej diecezji.

 
Festyn Parafialny

Więcej…
 

Składam gorące podziękowanie wszystkim osobom, rodzinom, darczyńcom, sponsorom, i ludziom dobrej woli z naszej parafii, którzy okazali wielką pomoc, wsparcie, życzliwość,ofiarność, którzy poświęcili swój czas i siły, przy organizacji i przeprowadzeniu naszego "Festynu Rodzinnego" z okazji Odpustu parafialnego.

Wszystkim z całego serca dziękuję!

"Bóg zapłać"! Życzę Wam w życiu i w pracy: "Szczęść Boże"!

ks. proboszcz Janusz Bochenek.

 

banner jubileusz 30 lecia

 

festyn2016

 

 
Pielgrzymka do Włoch

Program pielgrzymki do Włoch (plik *.pdf)

 
<< Początek < Poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Następna > Ostatnie >>

Strona 69 z 72

Statystyki

mod_vvisit_counterDziś423
mod_vvisit_counterWczoraj476
mod_vvisit_counterW tym tygodniu3567
mod_vvisit_counterW tym miesiącu899
mod_vvisit_counterWszystkich1465487

W każdy trzeci czwartek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. o św. Bracie Albercie patronie naszej parafii. Po Mszy św. jest Nowenna do naszego patrona z ucałowaniem jego relikwii.
Po modlitwie Spotkanie biblijne. Zapraszam serdecznie wszystkich wiernych!

W każdy czwarty czwartek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. o św. O.Pio. Po Mszy św. modlitwy do Świętego z ucałowaniem jego relikwii, a potem spotkanie Grupy Modlitwy św. O.Pio.
Zapraszam serdecznie wszystkich wiernych!

Projekt i wykonanie Alanet