Plan "Kolędy" 2018 r.

1) ks. proboszcz

2) ks. Rafał


08.01.18 r. – pon.

1) od g. 10.00 - ul. Baczyńskiego nr: 13 i 11, od nr 1.
od g. 14.00 - ul. Baczyńskiego nr: 13a, 11a, 9a, 7a (nr od 1 do 36).

2) od g. 10.00 - ul. Baczyńskiego nr: 7 i 9 od nr 36.
od g. 14.00 - ul. Baczyńskiego nr: 5, 5a, 5b, 5c (nr od 1 do 36).

09.01. – wt.

1) od g. 10.00 - ul. Baczyńskiego nr: 15, 17, 19, 21, 23.
od g. 14.00 - ulice: Irysów, Konwalii, Tulipanów.

2) od g. 10.00 - ulice: Włościańska, Ludowa, Działkowa.

10.01. – śr.

1) od g. 10.00 - ul. Podjazdowa 3.
od g. 14.00 - ul. Podjazdowa 2.

2) od g. 10.00 - ul. Podjazdowa 1.
od g. 14.00 - ul. Podjazdowa 4.

11.01. – czw.

1) od g. 10.00 - ul. Podjazdowa 5.
od g. 14.00 - ulice: Plonów i Metalowców.

2) od g. 10.00 - ul. Podjazdowa 7.
od g. 14.00 - ul. św. Brata Alberta.

12.01. – pt.

1) od g. 10.00 - ul. Podjazdowa 9.
od g. 14.00 - ul. Stalowa 1, 1/I i 5.

2) od g. 10.00 - ul. Podjazdowa 11.
od g. 14.00 - ul. Podjazdowa 12.

13.01. – sob.

1) od g. 10.00 - ul. Krótka.

2) od g. 10.00 - Os. Grota.

15.01. – pon.

1) od g. 10.00 - ul. Podjazdowa 13.
od g. 14.00 - ul. Poleśna.

2) od g. 10.00 - ul. Podjazdowa 15.
od g. 15.00 - ul. Piwonii.

16.01. – wt.

1) od g. 10.00 - ul. Borowa - Ulica.
od g. 14.00 - ulice: Stalowa 11, Astrów i domy przy ul. Stalowej.

2) od g. 10.00 - ul. Torfowa.
od g. 15.00 - ul. Borowa - Osiedle.

17.01. – śr.

1) od g. 10.00 - Domy przy ul. Gr. Roweckiego
w stronę Czeladzi.

2) od g. 10.00 - ul. Podjazdowa 10 (od nr 1 do 72).

18.01. – czw.

1) od g. 10.00 - ul. Okólna: nr od 1 do 20.

2) od g. 10.00 - ul. Okólna: nr od 21 do końca jednej strony, a potem druga strona, od nr 22 do końca.

19.01. – pt.

1) od g. 10.00 - ul. Podjazdowa 6.
od g. 15.00 - ul. Gr. Roweckiego od nr 207 i ul. Społeczna.

2) od g. 10.00 - ul. Podjazdowa 14.
od g. 14.00 - ul. Bratków.

20.01. – sob.

1) od g. 10.00 - ul. Bratków 1 a i 1 b (nowy blok).

2) od g. 10.00 - ul. Chabrów.

22.01. – pon.

1) od g. 09.00 - ul. Stalowa 8 (od piętra 10 w dół).

2) od g. 09.00 - ul. Stalowa 8 (od parteru w górę).

23.01. – wt.

1) od g. 14.00 - ul. Bławatków od nr 1.

2) od g. 14.00 - ul. Bławatków od końca.
od g. 16.00 - Blok przy ul. Gr. Roweckiego nr: 201 i 203.

 

Statystyki

mod_vvisit_counterDziś127
mod_vvisit_counterWczoraj193
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1128
mod_vvisit_counterW tym miesiącu5156
mod_vvisit_counterWszystkich337579

W każdy trzeci czwartek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. o św. Bracie Albercie patronie naszej parafii. Po Mszy św. jest Nowenna do naszego patrona z ucałowaniem jego relikwii.
Po modlitwie Spotkanie biblijne. Zapraszam serdecznie wszystkich wiernych!

W każdy czwarty czwartek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. o św. O.Pio. Po Mszy św. modlitwy do Świętego z ucałowaniem jego relikwii, a potem spotkanie Grupy Modlitwy św. O.Pio.
Zapraszam serdecznie wszystkich wiernych!

Projekt i wykonanie Alanet