Ogłoszenia Duszpasterskie - Trzecia Niedziela W. Postu - 04.03.2018 r.

Ogłoszenia Duszpasterskie
Trzecia Niedziela W. Postu
04.03.2018 r.

  1. Dzisiaj przeżywamy trzecią Niedzielę W. Postu i pierwszą niedzielę miesiąca. Na zakończenie każdej Mszy św., adorujemy Pana Jezusa w Najśw. Sakramencie. Po Mszy św. o godz. 08.00, spotkanie wspólnoty Żywego Różańca i Zmianka tajemnic. O godz. 15.00, zapraszam na pasyjne nabożeństwo "Gorzkich Żali".
  2. We wtorek jako pierwszy miesiąca, o godz. 18.00 Msza św. na Uwielbienie Ducha Św., a po niej nabożeństwo do Ducha Św., które poprowadzi Wspólnota Ruchu Światło - Życie. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i śpiewu.
  3. W środę o godz. 17.30, Nowenna do Matki Bożej Nieust. Pomocy. Po Mszy św. o godz. 18.00, zapraszam na spotkanie Radę Parafialną. Wszystkich członków proszę o obecność.
  4. W czwartek jako drugi miesiąca po Mszy św., modlitwa do św. Antoniego Padewskiego.
  5. W piątek o godz. 15.00 będzie "Wystawienie" Najśw. Sakramentu i "Koronka" do Miłosierdzia Bożego z Komunią św., a po nich Droga Krzyżowa dla dorosłych. O godz. 17.30 Droga Krzyżowa, szczególnie dla dzieci i młodzieży z Rodzicami. Za trzy tygodnie tj. w piątek 23 marca, będzie Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii. Już dziś zapraszam do udziału i proszę o zgłaszanie się chętnych do czytania rozważań.
  6. Dziękuję wiernym z ulicy Podjazdowej 1 i 3, za sprzątanie kościoła oraz za ofiarę na kwiaty i na Mszę św., która w ich intencji będzie: we wtorek 13 marca o godz. 18.00. O porządki w kościele, proszę wiernych z ulicy Podjazdowej 5 i 7, w piątek 9 marca od godz. 19.00.
  7. Osoby, które zgłosiły się na Pielgrzymkę szlakiem maryjnych sanktuariów Europy we wrześniu br. oraz osoby, które zamierzają wziąć w niej udział, proszę o potwierdzanie wyjazdu i wpłatę zaliczki.
  8. Można składać swój dar na kwiaty, na Wielki Tydzień, do Bożego Grobu i Ciemnicy. Za tydzień taca z trzeciej niedzieli miesiąca marca, przeznaczona będzie na dokończenie dzieła powstania witraża. Dziękuję za ofiary na ogrzewanie kościoła. Wierni złożyli na ten cel w trzecią niedzielę lutego 3 200,00 zł.
  9. Na stolikach prasa katolicka, nowe numery "Niedzieli", "Gościa Niedzielnego" oraz "Miłujcie się" i "Królowa Różańca świętego".
 

Statystyki

mod_vvisit_counterDziś15
mod_vvisit_counterWczoraj207
mod_vvisit_counterW tym tygodniu679
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2883
mod_vvisit_counterWszystkich381711

W każdy trzeci czwartek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. o św. Bracie Albercie patronie naszej parafii. Po Mszy św. jest Nowenna do naszego patrona z ucałowaniem jego relikwii.
Po modlitwie Spotkanie biblijne. Zapraszam serdecznie wszystkich wiernych!

W każdy czwarty czwartek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. o św. O.Pio. Po Mszy św. modlitwy do Świętego z ucałowaniem jego relikwii, a potem spotkanie Grupy Modlitwy św. O.Pio.
Zapraszam serdecznie wszystkich wiernych!

Projekt i wykonanie Alanet