Ogłoszenia Duszpasterskie - I. Niedziela W. Postu - 10.03.2019 r.

Ogłoszenia Duszpasterskie
I. Niedziela W. Postu - 10.03.2019 r.

 1. Dzisiaj przeżywamy pierwszą Niedzielę W. Postu. O godz. 15.00, zapraszam na pierwsze nabożeństwo "Gorzkich Żali" z kazaniem.
 2. W ramach "Niedzieli misyjnej", gościmy dzisiaj w naszej parafii, przedstawicieli Stowarzyszenia "Lumen Caritatis" Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalnej z Poznania. Modlimy się razem w intencji Misji i wszystkich Misjonarzy oraz wspieramy materialnie Misje przez ofiarę oraz zakupienie misyjnych pamiątek i czasopism.
 3. W środę o godz. 17.30 Nowenna do M. B. Nieust. Pomocy i o godz. 18.00 Msza św.
 4. W środę 13 marca o godz. 19.00, spotkanie z młodzieżą przed sakr. Bierzmowania.
 5. W czwartek 14 marca, po Mszy św., spotkanie Grupy Charytatywnej.
 6. W piątek 15 marca, o godz. 15.00 będzie Wystawienie Najśw. Sakramentu, "Koronka" do Miłosierdzia Bożego i Komunia św., a następnie Droga Krzyżowa dla dorosłych. O godz. 17.30 będzie Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci i młodzieży. O godz. 18.00 Msza św.
 7. W poniedziałek 25 marca o godz. 19.00, zapraszam na spotkanie Rodziców młodzieży, która przygotowuje się do sakramentu Bierzmowania.
 8. Dziękuję jednej rodzinie z ul. Stalowej 1, 1 / I i 5, za sprzątanie naszego kościoła oraz kilku rodzinom za ofiarę na kwiaty i na Mszę św., która w ich intencji będzie: w czwartek 14 marca o godz. 18.00. O porządki w kościele, proszę wiernych z ulicy Stalowej 8, do piętra 5, w piątek 15 marca od godz. 19.00.
 9. Za tydzień w Niedzielę 17 marca, tj. w II Niedzielę W. Postu, rozpoczną się w naszym kościele parafialne Rekolekcje wielkopostne, które wygłosi i poprowadzi ks. Krzysztof Bendkowski, proboszcz parafii w Sosnowcu - Ostrowach Górniczych. Program Rekolekcji znajduje się w gablocie i na stronie internetowej. Msze św. w poniedziałek, wtorek i środę, będą o godz.: 09.00 i 18.00. Spowiedź św. będzie w środę od godz. 08.30 i od godz. 17.00. W poniedziałek 18 marca po Mszy św. wieczornej, Nauka stanowa dla małżeństw, a we wtorek 19 marca po Mszy św. wieczornej nauka stanowa dla wdów i wdowców. Serdecznie zapraszamy z ks. Rekolekcjonistą do udziału w Rekolekcjach, wszystkich wiernych naszej parafii.
 10. Dziękuję serdecznie wszystkim wiernym, którzy przez trzy dni, od niedzieli 3 marca do wtorku 5 marca, trwali na modlitwie i adoracji w czasie "Nabożeństwa 40 - to godzinnego", na rozpoczęcie czasu W. Postu.
 11. Na stolikach prasa katolicka, nowe numery: "Niedzieli" i "Gościa Niedzielnego" oraz "Mały Gość Niedzielny".
 12. We wtorek 12 marca, w Przychodni Zdrowia w Milowicach od godz. 11.30, będą wykonywane badania USG. Więcej Informacji na plakacie w gablocie.
 

Statystyki

mod_vvisit_counterDziś164
mod_vvisit_counterWczoraj824
mod_vvisit_counterW tym tygodniu988
mod_vvisit_counterW tym miesiącu988
mod_vvisit_counterWszystkich745231

W każdy trzeci czwartek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. o św. Bracie Albercie patronie naszej parafii. Po Mszy św. jest Nowenna do naszego patrona z ucałowaniem jego relikwii.
Po modlitwie Spotkanie biblijne. Zapraszam serdecznie wszystkich wiernych!

W każdy czwarty czwartek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. o św. O.Pio. Po Mszy św. modlitwy do Świętego z ucałowaniem jego relikwii, a potem spotkanie Grupy Modlitwy św. O.Pio.
Zapraszam serdecznie wszystkich wiernych!

Projekt i wykonanie Alanet