Ogłoszenia Duszpasterskie - II. Niedziela W. Postu - 17.03.2019 r.

Ogłoszenia Duszpasterskie
II. Niedziela W. Postu - 17.03.2019 r.

  1. Dzisiaj przeżywamy drugą Niedzielę W. Postu. O godz. 15.00, zapraszam na nabożeństwo "Gorzkich Żali" z kazaniem pasyjnym.
  2. Rozpoczynają się parafialne Rekolekcje wielkopostne, które prowadzi ks. Krzysztof Bendkowski, proboszcz parafii w Sosnowcu - Ostrowach Górniczych. Program Rekolekcji znajduje się w gablocie i na stronie internetowej. Msze św. w poniedziałek, wtorek i środę, będą o godz.: 09.00 i 18.00. Spowiedź św. będzie w środę od godz. 08.30 i od godz. 17.00. W poniedziałek 18 marca po Mszy św. wieczornej, Nauka stanowa dla małżeństw, a we wtorek 19 marca po Mszy św. wieczornej nauka stanowa dla wdów i wdowców. Serdecznie zapraszamy z ks. Rekolekcjonistą do udziału w Rekolekcjach, wszystkich wiernych naszej parafii.
  3. We wtorek 19 marca, przypada uroczystość św. Józefa Oblubieńca N.M.P., Opiekuna P. Jezusa i całego Kościoła.
  4. W środę od godz. 08.30 Spowiedź św. i o godz. 09.00 Msza św., a po południu od godz. 17.00 Spowiedź św., o godz. 17.30 Nowenna do M. B. Nieust. Pomocy i o godz. 18.00 Msza św. na zakończenie Rekolekcji.
  5. W czwartek, jako trzeci miesiąca, po Mszy św. będzie Nowenna do patrona parafii św. Brata Alberta z ucałowaniem relikwii.
  6. W piątek 22 marca, o godz. 15.00 będzie Wystawienie Najśw. Sakramentu, "Koronka" do Miłosierdzia Bożego i Komunia św., a następnie Droga Krzyżowa dla dorosłych. O godz. 17.30 będzie Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci i młodzieży. O godz. 18.00 Msza św.
  7. We wtorek 26 marca! o godz. 19.00, spotkanie dla Rodziców młodzieży, która przygotowuje się do sakramentu Bierzmowania.
  8. Dziękuję wiernym z ul. Stalowej 8, do piętra 5, za sprzątanie naszego kościoła oraz za ofiarę na kwiaty i na Mszę św., która w ich intencji będzie: w Niedzielę Palmową 14 kwietnia o godz. 07.30. O porządki w kościele, proszę wiernych z ulicy Stalowej 8, piętra od 6 do 10, w piątek 22 marca od godz. 19.00.
  9. Na stolikach prasa katolicka, nowe numery: "Niedzieli" i "Gościa Niedzielnego" oraz "Mały Gość Niedzielny".
 

Statystyki

mod_vvisit_counterDziś78
mod_vvisit_counterWczoraj824
mod_vvisit_counterW tym tygodniu902
mod_vvisit_counterW tym miesiącu902
mod_vvisit_counterWszystkich745145

W każdy trzeci czwartek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. o św. Bracie Albercie patronie naszej parafii. Po Mszy św. jest Nowenna do naszego patrona z ucałowaniem jego relikwii.
Po modlitwie Spotkanie biblijne. Zapraszam serdecznie wszystkich wiernych!

W każdy czwarty czwartek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. o św. O.Pio. Po Mszy św. modlitwy do Świętego z ucałowaniem jego relikwii, a potem spotkanie Grupy Modlitwy św. O.Pio.
Zapraszam serdecznie wszystkich wiernych!

Projekt i wykonanie Alanet