Ogłoszenia Duszpasterskie - 3. Niedziela Wielkanocna - 05.05.2019 r.

Ogłoszenia Duszpasterskie
3. Niedziela Wielkanocna - 05.05.2019 r.

  1. Dzisiaj przeżywamy trzecią Niedzielę wielkanocną.
  2. Rozpoczyna się "Tydzień Biblijny". Kościół zachęca wszystkich wiernych do podejmowania lektury Pisma św. na co dzień w wymiarze indywidualnym, jak i w gronie rodziny.
  3. Po Mszy św. o g. 07.30 będzie spotkanie wspólnoty "Żywego Różańca", a po nim "Zmianka" tajemnic. Na zakończenie każdej Mszy św., adorujemy P. Jezusa w Najśw. Sakramencie.
  4. Trwają nabożeństwa majowe, które w naszym kościele są w dni powszednie o godz. 17.30.
  5. We wtorek 7 maja, jako pierwszy miesiąca, od godz. 17.00 będzie Adoracja Najśw. Sakramentu z modlitwą o dary Ducha Św. O godz. 18.00 Msza św. Po Mszy św. będzie spotkanie biblijne - "Krąg biblijny", prowadzony przez członków Ruchu Światło - Życie na które zapraszamy wszystkich, którzy chcą czytać i poznawać Pismo św.
  6. W środę o 17.30 będzie Nowenna do M. B. Nieust. Pomocy połączona z "majówką". O godz. 18.00 Msza św. O godz. 19.00 w środę, będzie spotkanie dla Rodziców dzieci, które w tym roku będą obchodziły Rocznicę I Komunii św.
  7. W piątek 10.05. po Mszy św. o g. 18.00, będzie spotkanie Grupy Charytatywnej.
  8. W sobotę 11 maja od godz. 10.00, będzie spotkanie naszych wiernych, którzy uczestniczyli już w pierwszym spotkaniu - parafialnym "Forum", które odbyło się w sobotę 30 marca, poświęconym aktualnym wydarzeniom w parafii i przygotowaniom do czekających nas uroczystości oraz Misji św.
  9. Za tydzień, w poniedziałek 13 maja, rozpoczną się w naszej parafii nabożeństwa fatimskie, na które wszystkich parafian serdecznie zapraszam!
  10. Dziękuję wiernym z ulic: Poleśnej i Torfowej, za sprzątanie kościoła oraz za ofiarę na kwiaty i na Mszę św., która w intencji wszystkich wiernych i rodzin z tych ulic będzie: we wtorek 7 maja o godz. 18.00. Sprzątanie naszego kościoła w nowym tygodniu, powierzamy wiernym z ulic: Borowej i Piwonii w sobotę od godz. 19.00.
 

Statystyki

mod_vvisit_counterDziś708
mod_vvisit_counterWczoraj1129
mod_vvisit_counterW tym tygodniu708
mod_vvisit_counterW tym miesiącu24048
mod_vvisit_counterWszystkich640617

W każdy trzeci czwartek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. o św. Bracie Albercie patronie naszej parafii. Po Mszy św. jest Nowenna do naszego patrona z ucałowaniem jego relikwii.
Po modlitwie Spotkanie biblijne. Zapraszam serdecznie wszystkich wiernych!

W każdy czwarty czwartek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. o św. O.Pio. Po Mszy św. modlitwy do Świętego z ucałowaniem jego relikwii, a potem spotkanie Grupy Modlitwy św. O.Pio.
Zapraszam serdecznie wszystkich wiernych!

Projekt i wykonanie Alanet