Ogłoszenia Duszpasterskie - 23. Niedziela zwykła - 08.09.2019 r.

Ogłoszenia Duszpasterskie
23. Niedziela zwykła - 08.09.2019 r.

  1. Dzisiaj przeżywamy dwudziestą trzecią Niedzielę zwykłą.
  2. W środę o godz. 17.30, Nowenna do M. B. Nieust. Pomocy. O godz. 18.00 Msza św. Zapraszam na Mszę św. na Inaugurację nowego Roku pracy i formacji, wszystkie grupy parafialne! Po Mszy św. będzie okazja do pierwszego spotkania się Grup po wakacjach i m. in. ustalenia terminów oficjalnych spotkań formacyjnych.
  3. W czwartek, jako drugi miesiąca, po Mszy św. będzie nabożeństwo do św. Antoniego Padewskiego.
  4. W piątek 13 września, zapraszam gorąco na kolejne nabożeństwo fatimskie. Od godz. 18.00 będzie sakrament Pokuty, o godz. 18.30 Msza św. z kazaniem, następnie Procesja maryjna, a po niej Adoracja Najśw. Sakramentu i część Różańca św. Na zakończenie będzie błogosławieństwo eucharystyczne i Apel maryjny.
  5. W sobotę 14 września, obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża świętego. Z tej okazji pragniemy jako parafia, włączyć się do ogólnopolskiej modlitwy pt.: "Polska pod Krzyżem". Zapraszam gorąco wszystkich parafian na Czuwanie modlitewne pod naszym Krzyżem misyjnym. Rozpocznie się o godz. 15.00 "Koronką" do Miłosierdzia Bożego, a zakończy Mszą św. o godz. 18.00.
  6. Dziękuję wiernym z ul. Bławatków za sprzątanie naszego kościoła oraz za ofiarę na kwiaty i na Mszę św., która za wszystkich wiernych i rodziny z tej ulicy będzie: w czwartek 12 września o godz. 18.00. O sprzątanie naszego kościoła w nowym tygodniu, proszę wiernych z ulic: Irysów, Tulipanów i Konwalii, w sobotę od godz. 19.00.
  7. Proszę i zapraszam wiernych na wyjazdowe spotkanie parafialne, które będzie miało miejsce w Imbramowicach w Domu rekolekcyjnym Sióstr Norbertanek w dniach: od 20 do 22 września, tj. od piątku od godz. 18.00 do niedzieli do godz. 14.00. Wspólna modlitwa za parafię i praca, będą poświęcone przygotowaniu Misji św. Proszę o potwierdzanie obecności przez te osoby, które zgłaszały się w Ankietach paraf.
  8. Na stolikach jest prasa katolicka, nowe, aktualne numery "Niedzieli", "Gościa Niedzielnego", "Małego Gościa Niedzielnego" oraz inne tytuły. Zachęcam gorąco wszystkich do czytania!
 

Statystyki

mod_vvisit_counterDziś658
mod_vvisit_counterWczoraj1129
mod_vvisit_counterW tym tygodniu658
mod_vvisit_counterW tym miesiącu23998
mod_vvisit_counterWszystkich640567

W każdy trzeci czwartek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. o św. Bracie Albercie patronie naszej parafii. Po Mszy św. jest Nowenna do naszego patrona z ucałowaniem jego relikwii.
Po modlitwie Spotkanie biblijne. Zapraszam serdecznie wszystkich wiernych!

W każdy czwarty czwartek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. o św. O.Pio. Po Mszy św. modlitwy do Świętego z ucałowaniem jego relikwii, a potem spotkanie Grupy Modlitwy św. O.Pio.
Zapraszam serdecznie wszystkich wiernych!

Projekt i wykonanie Alanet