Ogłoszenia Duszpasterskie - 24. Niedziela zwykła - 15.09.2019 r.

Ogłoszenia Duszpasterskie
24. Niedziela zwykła - 15.09.2019 r.

 1. Dzisiaj przeżywamy dwudziestą czwartą Niedzielę zwykłą. Rozpoczyna się "Tydzień Wychowania" - Dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
 2. W dniu wczorajszym 14 września w święto Podwyższenia Krzyża Świętego w całej Polsce wierni modlili się i oddawali cześć Krzyżowi św. Dziękuję wszystkim wiernym, którzy wczoraj trwali na modlitwie przy Krzyżu misyjnym i na Adoracji w kościele.
 3. W środę obchodzimy święto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. O godz. 17.30, Nowenna do M. B. Nieust. Pomocy. O godz. 18.00 Msza św. Po Mszy św. spotkanie dla osób, które wybierają się do Imbramowic. O godz. 19.00, spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej. Zapraszam!
 4. W czwartek, jako trzeci miesiąca, po Mszy św. będzie Nowenna do Patrona parafii św. Brata Alberta z ucałowaniem relikwii.
 5. Dziękuję wiernym z ulic: Irysów i Konwalii za ofiarę na kwiaty i na Mszę św., która za wszystkich wiernych i rodziny z tych ulic będzie: w piątek 27 września o godz. 18.00.
  O sprzątanie naszego kościoła w nowym tygodniu, proszę wiernych z ulic: Astrów, Stalowej 11, domów przy ul. Stalowej oraz ul. Baczyńskiego: 15, 17, 19, 21, 23, w czwartek od godz. 19.30!
 6. Proszę i zapraszam wiernych na wyjazdowe spotkanie parafialne, które będzie miało miejsce w Imbramowicach w Domu rekolekcyjnym Sióstr Norbertanek w dniach: od 20 do 22 września, tj. od piątku od godz. 18.00 do niedzieli do godz. 14.00. Jeśli ktoś nie może być na całości, to zapraszamy na sobotę i niedzielę lub chociaż na samą sobotę.
  Wspólna modlitwa za parafię i praca, będą poświęcone przygotowaniu Misji św. Proszę o potwierdzanie obecności przez te osoby, które zgłaszały się w Ankietach paraf.
 7. W dniu wczorajszym w parafii p.w. Najśw. Zbawiciela w Sosnowcu na ul. Naftowej, 5 młodych ludzi spośród naszej młodzieży, przyjęło sakrament Bierzmowania. Dziękuję Rodzicom młodych za przekazanie z tej okazji, ofiary 300 zł na nasz kościół. Msza św. za młodych i ich Rodziców będzie: w niedzielę 6 października o godz. 12.30.
 8. Na stolikach jest prasa katolicka, nowe, aktualne numery "Niedzieli" i "Gościa Niedzielnego". Zachęcam gorąco wszystkich do czytania!
 

Statystyki

mod_vvisit_counterDziś861
mod_vvisit_counterWczoraj1047
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2756
mod_vvisit_counterW tym miesiącu26572
mod_vvisit_counterWszystkich740149

W każdy trzeci czwartek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. o św. Bracie Albercie patronie naszej parafii. Po Mszy św. jest Nowenna do naszego patrona z ucałowaniem jego relikwii.
Po modlitwie Spotkanie biblijne. Zapraszam serdecznie wszystkich wiernych!

W każdy czwarty czwartek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. o św. O.Pio. Po Mszy św. modlitwy do Świętego z ucałowaniem jego relikwii, a potem spotkanie Grupy Modlitwy św. O.Pio.
Zapraszam serdecznie wszystkich wiernych!

Projekt i wykonanie Alanet