Ogłoszenia Duszpasterskie - 25. Niedziela zwykła - 22.09.2019 r.

Ogłoszenia Duszpasterskie
25. Niedziela zwykła - 22.09.2019 r.

  1. Dzisiaj przeżywamy dwudziestą piątą Niedzielę zwykłą.
  2. W poniedziałek 23 września, w liturgii Kościoła, obchodzimy wspomnienie św. Ojca Pio, kapłana i stygmatyka. O g. 18.00 Msza św., a po niej będzie nabożeństwo do św. O. Pio z ucałowaniem relikwii. Następnie będzie spotkanie Grupy Modlitwy św. O. Pio, na które zapraszamy wszystkich chętnych i czcicieli św. O. Pio.
  3. W środę o godz. 17.30, Nowenna do M. B. Nieust. Pomocy. O godz. 18.00 Msza św. O godz. 19.00, spotkanie Grupy Charytatywnej.
  4. W piątek o godz. 17.30 nabożeństwo i "Koronka" do Miłosierdzia Bożego. O godz. 18.00 Msza św.
  5. Dziękuję jednej osobie z ul. Astrów za sprzątanie kościoła oraz wiernym z tej ulicy za ofiarę na kwiaty i na Mszę św., która za wszystkich wiernych i rodziny z tej ulicy będzie: w środę 25.09. o godz. 18.00. O sprzątanie naszego kościoła w nowym tygodniu, proszę wiernych z ulicy Okólnej, nr od 1 do 20, w piątek od godz. 19.00.
  6. Serdecznie dziękuję wszystkim naszym wiernym, uczestniczącym w wyjazdowym, weekendowym spotkaniu parafialnym, które miało miejsce w Imbramowicach w Domu rekolekcyjnym Sióstr Norbertanek w dniach od 20 do 22 września. Dziękuję za wspólną modlitwę i pracę dla dobra całej naszej wspólnoty parafialnej.
  7. Na stolikach jest prasa katolicka, nowe, aktualne numery "Niedzieli" i "Gościa Niedzielnego". Zachęcam gorąco wszystkich do czytania!
 

Statystyki

mod_vvisit_counterDziś933
mod_vvisit_counterWczoraj1047
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2828
mod_vvisit_counterW tym miesiącu26644
mod_vvisit_counterWszystkich740221

W każdy trzeci czwartek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. o św. Bracie Albercie patronie naszej parafii. Po Mszy św. jest Nowenna do naszego patrona z ucałowaniem jego relikwii.
Po modlitwie Spotkanie biblijne. Zapraszam serdecznie wszystkich wiernych!

W każdy czwarty czwartek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. o św. O.Pio. Po Mszy św. modlitwy do Świętego z ucałowaniem jego relikwii, a potem spotkanie Grupy Modlitwy św. O.Pio.
Zapraszam serdecznie wszystkich wiernych!

Projekt i wykonanie Alanet