ZAPROSZENIA - INFORMACJE: 29.09.19 r.

  1. "JERYCHO" - Księga Jozuego, rozdz. 6, wiersze od 1 do 21. Wszystkich Parafian, Wiernych i Gości zapraszam gorąco do wspólnej modlitwy w dniach: od 6 do 13 października, w ramach wielkiej modlitwy i nabożeństwa "Jerycho różańcowe", które chcemy podjąć we wszystkich Intencjach dotyczących: naszej Parafii, Misji św., całego Kościoła, naszej Ojczyzny i wszystkich Polaków. Adoracja Najśw. Sakramentu i modlitwa różańcowa, trwać będzie non stop przez 7 dni, w dzień i w nocy. Cała modlitwa zakończy się ostatnim nabożeństwem fatimskim w niedzielę 13.10. o godz. 18.30. Zaproszeni są wszyscy i wszyscy mogą się włączyć. Zapraszam grupy i wspólnoty parafialne i proszę je o podejmowanie i animowanie modlitwy. Proszę wszystkich uczestników modlitwy, by chcieli wpisać się na przygotowane listy obecności. Mężczyzn proszę o obecność, troskę i zapewnienie bezpieczeństwa kościoła zwłaszcza w nocy.
  2. "FATIMA". Wszystkich czcicieli Matki Bożej i wiernych parafii, serdecznie zapraszam i proszę o obecność na ostatnim nabożeństwie fatimskim w niedzielę 13.10. O godz. 18.30 Msza św., a po niej Procesja, Adoracja, Różaniec św. i Apel maryjny.
  3. "RÓŻANIEC". Od 1 października, codziennie w tygodniu, w naszym kościele o g. 17.15, jest nabożeństwo i modlitwa różańcowa. Zapraszam wszystkich: dorosłych, rodziny, Rodziców, młodzież i dzieci do wspólnej modlitwy maryjnej.
  4. "INWESTYCJE". Podejmujemy dalsze prace w naszym kościele. W tym roku przed sezonem zimowym chcemy zrealizować docieplenie i termomodernizację połaczoną z wymiarem artystycznym w postaci pięknego Witraża pt. "Droga Brata Alberta do świętości". Dziękuję gorąco i z całego serca wszystkim darczyńcom, ofiarodawcom i dobrodziejom, którzy do tej pory wsparli to konkretne dzieło i cały czas pozwalają na funkcjonowanie parafii. "Bóg zapłać" za wszystko!
 

Statystyki

mod_vvisit_counterDziś941
mod_vvisit_counterWczoraj1047
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2836
mod_vvisit_counterW tym miesiącu26652
mod_vvisit_counterWszystkich740229

W każdy trzeci czwartek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. o św. Bracie Albercie patronie naszej parafii. Po Mszy św. jest Nowenna do naszego patrona z ucałowaniem jego relikwii.
Po modlitwie Spotkanie biblijne. Zapraszam serdecznie wszystkich wiernych!

W każdy czwarty czwartek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. o św. O.Pio. Po Mszy św. modlitwy do Świętego z ucałowaniem jego relikwii, a potem spotkanie Grupy Modlitwy św. O.Pio.
Zapraszam serdecznie wszystkich wiernych!

Projekt i wykonanie Alanet