Ogłoszenia Duszpasterskie - 27. Niedziela zwykła - 06.10.2019 r.

Ogłoszenia Duszpasterskie
27. Niedziela zwykła - 06.10.2019 r.

 1. Dzisiaj przeżywamy dwudziestą siódmą Niedzielę zwykłą.
 2. Dziś, w pierwszą niedzielę miesiąca, po Mszy św. o godz. 07.30, będzie spotkanie Wspólnoty "Żywego Różańca" i "Zmianka" tajemnic. Na zakończenie każdej Mszy św., adorujemy P. Jezusa w Najśw. Sakramencie.
 3. Dzisiaj, w niedzielę 6 października o godz. 15.00, rozpocznie się w naszym kościele wielka modlitwa "Jerycho różańcowe", znana i praktykowana w życiu K - ła i wiernych. Będzie trwała przez cały tydzień, dzień i noc, a zakończy się w przyszłą niedzielę. Modlitwę będziemy zanosić w intencjach: Parafii, Misji Św., Kościoła i Ojczyzny. Zapraszam gorąco wszystkich wiernych! Proszę o wpisywanie się na listy obecności.
 4. Za tydzień, w niedzielę 13 października, będziemy obchodzili w Kościele w Polsce XIX Dzień Papieski pod hasłem: "Wstańcie, chodźmy". Z tej okazji w całej Polsce będziemy zbierali ofiary na fundusz stypendialny Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia" na stypendia naukowe dla uzdolnionej polskiej młodzieży.
 5. W życiu i liturgii Kościoła, rozpoczęły się nabożeństwa różańcowe. W naszym kościele są one w dni powszednie o godz. 17.15. Zapraszam do wspólnej modlitwy wszystkich dorosłych, rodziców, młodzież, dzieci!
 6. Za tydzień, w niedzielę 13 października o godz. 18.30, rozpocznie się ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie, na które serdecznie zapraszam wszystkich czcicieli Matki Bożej i naszych parafian. Zakończenie nabożeństw "Fatimy" i "Jerycho", będzie ok. g. 20.30.
 7. W środę o godz. 17.15, Nowenna do M. B. Nieust. Pomocy połączona z Różańcem św. O godz. 18.00 Msza św.
 8. W czwartek 10 października, jako drugi miesiąca, po Mszy św. będzie nabożeństwo ku czci św. Antoniego Padewskiego.
 9. W piątek "Koronka" do Miłosierdzia Bożego, będzie po Mszy św. o godz. 18.00.
 10. Dziękuję wiernym z ul. Okólnej, nr od 21 do 65, za sprzątanie kościoła oraz za ofiarę na kwiaty i na Mszę św., która za wszystkich wiernych i rodziny z tej ulicy będzie: w poniedziałek 14 października o godz. 18.00.
  O sprzątanie kościoła w nowym tygodniu, proszę wiernych z ul. Stalowej 1, 1/I i 5, w piątek po Mszy św. o godz. 18.00.
 11. Na stolikach jest prasa katolicka, nowe, aktualne numery. Zachęcam do czytania!
 

Statystyki

mod_vvisit_counterDziś898
mod_vvisit_counterWczoraj1047
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2793
mod_vvisit_counterW tym miesiącu26609
mod_vvisit_counterWszystkich740186

W każdy trzeci czwartek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. o św. Bracie Albercie patronie naszej parafii. Po Mszy św. jest Nowenna do naszego patrona z ucałowaniem jego relikwii.
Po modlitwie Spotkanie biblijne. Zapraszam serdecznie wszystkich wiernych!

W każdy czwarty czwartek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. o św. O.Pio. Po Mszy św. modlitwy do Świętego z ucałowaniem jego relikwii, a potem spotkanie Grupy Modlitwy św. O.Pio.
Zapraszam serdecznie wszystkich wiernych!

Projekt i wykonanie Alanet