Ogłoszenia Duszpasterskie - III Niedziela zwykła - 26.01.2020 r.

Ogłoszenia Duszpasterskie
III Niedziela zwykła - 26.01.2020 r.

  1. Dzisiaj przeżywamy trzecią Niedzielę zwykłą w roku liturgicznym. Jest ona obchodzona od tego roku, jako Niedziela Słowa Bożego.
  2. W przyszłą Niedzielę, 2 lutego, będzie święto Ofiarowania Pańskiego. W czasie każdej Mszy św. nastąpi błogosławieństwo świec. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Szczególną modlitwą otaczamy wszystkie osoby, które żyją konsekracją zakonną. Modlimy się o nowe powołania do życia zakonnego z naszej diecezji i parafii. Ofiary zbierane tego dnia, przeznaczone są na wsparcie żeńskich zakonów klauzurowych. O godz. 07.30 Msza św. za "Żywy Różaniec", a po niej spotkanie Wspólnoty i "Zmianka" tajemnic. Na zakończenie każdej Mszy św. będziemy adorowali P. Jezusa w Najśw. Sakramencie.
  3. Jeszcze w tym tygodniu, do piątku 31 stycznia, Msza św. będzie rano o godz. 07.00!
  4. W tym tygodniu, 1 lutego, przypada pierwsza sobota miesiąca. O godz. 17.00 rozpocznie się Nabożeństwo wynagradzające ku czci Niepokalanego Serca Matki Bożej z Różańcem św. O godz. 18.00 będzie Msza św. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi.
  5. Dziękuję kilku wiernym z ul. Podjazdowej nr: 2, 4 i 6, za sprzątanie kościoła oraz wiernym z tych bloków za ofiarę na kwiaty i na Mszę św., która w intencji wszystkich wiernych i rodzin z tych trzech bloków będzie: w środę 5 lutego o godz. 18.00. O sprzątanie kościoła w nowym tygodniu, proszę wiernych z ul. Podjazdowej 10, nr od 1 do 36, w sobotę od g. 19.00.
  6. Spotkanie dla Rodziców dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. w naszym kościele, będzie w czwartek 6 lutego o godz. 19.00. Zapraszam!
  7. Dziękuję serdecznie: całej wspólnocie "Żywego Różańca" za dar 1500 zł na nasz kościół w IV kwartale 2019 roku, całej Grupie Charytatywnej, która wypracowała i ofiarowała dar 2 000 tys. zł na prace w naszym kościele i wszystkim wiernym, którzy złożyli w trzecią Niedzielę grudnia ofiarę w kwocie 4 500 zł, a w trzecią Niedzielę stycznia ofiarę w kwocie 3 050 zł. Wszystkim: "Bóg zapłać"!
  8. Na stoliku znajduje się Woda święcona do zabrania do domów na czas "Kolędy", która zakończy się w tym tygodniu, w piątek 31 stycznia.
  9. Na stolikach prasa katolicka: "Niedziela" i "Gość Niedzielny". Zachęcam do czytania!
  10. Zapraszam na Pielgrzymkę do Wilna w dniach od 23 do 26 kwietnia, czwartek - niedz. Koszt wyjazdu to ok. 700 zł przy 40 osobach jadących. W planie: Święta Woda, Sokółka, Wigry, Wilno, a w nim m. in.: Ostra Brama i Cmentarz na Rossie, Troki, Augustów, Studzieniczna, Suchowola. To trasa na ok. 1900 km. Zapisy w zakrystii. Zapraszam!
 

Statystyki

mod_vvisit_counterDziś223
mod_vvisit_counterWczoraj365
mod_vvisit_counterW tym tygodniu588
mod_vvisit_counterW tym miesiącu5105
mod_vvisit_counterWszystkich766495

W każdy trzeci czwartek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. o św. Bracie Albercie patronie naszej parafii. Po Mszy św. jest Nowenna do naszego patrona z ucałowaniem jego relikwii.
Po modlitwie Spotkanie biblijne. Zapraszam serdecznie wszystkich wiernych!

W każdy czwarty czwartek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. o św. O.Pio. Po Mszy św. modlitwy do Świętego z ucałowaniem jego relikwii, a potem spotkanie Grupy Modlitwy św. O.Pio.
Zapraszam serdecznie wszystkich wiernych!

Projekt i wykonanie Alanet