Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego - 24.05.2020 r.

Ogłoszenia Duszpasterskie
Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego - 24.05.2020 r.

  1. Dzisiaj w siódmą Niedzielę wielkanocną, obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  2. Trwają : Nabożeństwa majowe i Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Są one w naszym kościele, codziennie o g. 17.30.
  3. We wtorek 26 maja, przypada "Dzień Matki". Modlimy się w Intencjach wszystkich Matek, a szczególnie tych, które oczekują potomstwa.
  4. W środę o 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieust. Pomocy, połączona z "Majówką" i Nowenną do Ducha Św. O godz. 18.00 Msza św.
  5. W czwartek 28 maja, jako czwarty miesiąca, po Mszy św. o godz. 18.00, będzie Nabożeństwo i modlitwy do św. O. Pio, na które zapraszam Grupę Modlitwy O. Pio, jego czcicieli i wszystkich, którzy chcą wyprosić łaski przez wstawiennictwo tego świętego.
  6. Wobec braku Misji św. w tym roku, chce zaprosić wszystkich wiernych na wielką modlitwę "Jerycho", która będzie trwała nieustannie w dniach od 7 do 14 czerwca w intencjach Kościoła, Ojczyzny, Parafii i naszych własnych. Proszę o dar modlitwy i adoracji i zapraszam na nie, już dzisiaj wszystkich naszych parafian oraz gości. Więcej Informacji o tym wydarzeniu będzie za tydzień 31 maja, jak również o Uroczystości "Bożego Ciała" i Odpuście ku czci Patrona par. św.Brata Alberta.
  7. O sprzątanie naszego kościoła w nowym tygodniu, proszę wiernych z bloku przy ul. Stalowej 8, do piętra 5, w piątek od godz. 19.00.
  8. Na stolikach jest prasa katolicka: "Niedziela" i "Gość Niedzielny".
 

Statystyki

mod_vvisit_counterDziś227
mod_vvisit_counterWczoraj365
mod_vvisit_counterW tym tygodniu592
mod_vvisit_counterW tym miesiącu5109
mod_vvisit_counterWszystkich766498

W każdy trzeci czwartek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. o św. Bracie Albercie patronie naszej parafii. Po Mszy św. jest Nowenna do naszego patrona z ucałowaniem jego relikwii.
Po modlitwie Spotkanie biblijne. Zapraszam serdecznie wszystkich wiernych!

W każdy czwarty czwartek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. o św. O.Pio. Po Mszy św. modlitwy do Świętego z ucałowaniem jego relikwii, a potem spotkanie Grupy Modlitwy św. O.Pio.
Zapraszam serdecznie wszystkich wiernych!

Projekt i wykonanie Alanet