Ogłoszenia Duszpasterskie - Uroczystość Zesłania Ducha Świętego - 31.05.2020 r.

Ogłoszenia Duszpasterskie
Uroczystość Zesłania Ducha Świętego - 31.05.2020 r.

 1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny i w Liturgii rozpoczyna się okres zwykły. W przyszłą niedzielę, 7 czerwca, będzie uroczystość Najświętszej Trójcy. Zakończy się wtedy okres Komunii św. wielkanocnej. W niedzielę za tydzień, jako pierwszą miesiąca, o godz. 07.30 będzie Msza św. za "Żywy Różaniec", a po niej spotkanie wspólnoty i "Zmianka" tajemnic. Na zakończenie każdej Mszy św., będziemy adorowali P. Jezusa w Najśw. Sakramencie.
 2. W poniedziałek 1 czerwca, przypada drugi dzień "Zielonych Świąt". Jest to święto N.M.P. Matki Kościoła. Msza św. o godz. 18.00. To także Dzień Dziecka.
 3. Jutro rozpoczyna się miesiąc czerwiec, poświęcony oddawaniu czci Najśw. Sercu P. Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe będą w naszym kościele, codziennie w dni powszednie o godz. 17.30.
 4. We wtorek, jako pierwszy miesiąca, od godz. 17.00 będzie Adoracja i Modlitwa o dary Ducha Świętego. O godz. 18.00 Msza św. na Uwielbienie Ducha Św.
 5. W środę o godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe z Nowenną do Matki Bożej Nieust. Pomocy. O godz. 18.00 Msza św.
 6. W pierwszy czwartek 4 czerwca, będziemy obchodzili święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Msza św. będzie o godz. 18.00. Od godz. 17.00 będzie "Godzina święta" - Adoracja Najśw. Saktramentu z modlitwą o powołania.
 7. W pierwszy piątek 5 czerwca, od godz. 09.00 rano będą Odwiedziny Chorych. Od godz. 16.30 będzie Spowiedź św. O godz. 17.30 nabożeństwo do Najśw. Serca P. Jezusa z "Koronką" do Miłosierdzia Bożego. O godz. 18.00 Msza św.
 8. W pierwszą sobotę 6 czerwca, od godz. 17.00 będzie Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi z Różańcem św. O godz. 18.00 Msza św.
 9. Wobec faktu zmiany daty Misji św. z powodu epidemii, chce zaprosić wszystkich wiernych na wielką, tygodniową modlitwę "Jerycho", która będzie trwała nieustannie w dniach od 7 do 14 czerwca w intencjach" Kościoła, Ojczyzny, Parafii i naszych własnych. Proszę o dar modlitwy i adoracji i zapraszam na nie już dzisiaj, wszystkich naszych parafian oraz gości.
 10. Dziękuję wiernym z bloku przy ul. Stalowej 8, do piętra 5, za sprzątanie kościoła oraz za ofiarę na kwiaty i na Mszę św., która w intencji wszystkich rodzin i wiernych z tego bloku będzie" w czwartek 25 czerwca o godz. 18.00. O sprzątanie naszego kościoła w nowym tygodniu, proszę wiernych z bloku przy ul. Stalowej 8, od piętra 6 do 10, w piątek od godz. 19.00.
 11. Na stolikach jest prasa katolicka: "Niedziela" i "Gość Niedzielny".
 

Statystyki

mod_vvisit_counterDziś208
mod_vvisit_counterWczoraj365
mod_vvisit_counterW tym tygodniu573
mod_vvisit_counterW tym miesiącu5090
mod_vvisit_counterWszystkich766480

W każdy trzeci czwartek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. o św. Bracie Albercie patronie naszej parafii. Po Mszy św. jest Nowenna do naszego patrona z ucałowaniem jego relikwii.
Po modlitwie Spotkanie biblijne. Zapraszam serdecznie wszystkich wiernych!

W każdy czwarty czwartek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. o św. O.Pio. Po Mszy św. modlitwy do Świętego z ucałowaniem jego relikwii, a potem spotkanie Grupy Modlitwy św. O.Pio.
Zapraszam serdecznie wszystkich wiernych!

Projekt i wykonanie Alanet