Zaproszenie na Wielką Modlitwę i Adorację

"Jerycho" Miasto Modlitwy

W dniach od niedzieli 7 czerwca od godz. 13.30, do niedzieli 14 czerwca, w naszym kościele będzie trwała nieustanna Modlitwa wobec Najśw. Sakramentu, na którą pragnę serdecznie zaprosić wszystkich wiernych naszej Parafii. Wobec faktu przesunięcia daty Misji św. na przyszły rok wskutek epidemii, pragnę w dniach planowanych Misji, razem z Wami przeżyć czas wielkiej, nieustannej, gorącej modlitwy, dzień i noc w Intencjach: Kościoła, Polski, naszej Parafii, naszych rodzin, o ustanie epidemii, o dobrą pogodę i chleb powszedni, o Bożą opiekę, pomoc Matki Najśw. dla wszystkich i w tylu naszych własnych i różnych sprawach, troskach, potrzebach i błaganiach.

W dni: 8, 9, 10 i 12 czerwca, tj. w: poniedziałek, wtorek, środę i piątek, Msze św. będą rano o godz. 08.00 i po południu o godz. 18.00. W czwartek 11 czerwca - w Uroczystość "Bożego Ciała", Msze św. będą o godz.: 07.30, 09.30 i 12.30.

W sobotę 13 czerwca Msze św. będą o godz. 08.00 i w czasie Nabożeństwa Fatimskiego o godz. 18.30.

W niedzielę 14 czerwca, będziemy przeżywali naszą Uroczystość odpustową ku czci Patrona parafii św. Brata Alberta. Msze św. będą o godz.: 07.30,09.30,11.00 i 12.30.

Cały czas będzie do dyspozycji Zaplecze do którego również serdecznie zapraszam - Namiot i Wiata, gdzie można usiąść z innymi i wypić kawę, herbatę i zjeść ciasto. Spotykajmy się razem w świątyni, ale też przy stole. Zachęcam też do tego, by, jeśli ktoś chce, może, przynosić ciasta, coś słodkiego do zjedzenia i w ten sposób dzielić się dobrem z innymi.

Niech będzie to dla wszystkich dobry, błogosławiony czas i działania dobrego i miłosiernego Boga w czasie i w sytuacji trudności życiowych, zawodowych i ekonomicznych!

 


 

 

Statystyki

mod_vvisit_counterDziś230
mod_vvisit_counterWczoraj365
mod_vvisit_counterW tym tygodniu595
mod_vvisit_counterW tym miesiącu5112
mod_vvisit_counterWszystkich766502

W każdy trzeci czwartek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. o św. Bracie Albercie patronie naszej parafii. Po Mszy św. jest Nowenna do naszego patrona z ucałowaniem jego relikwii.
Po modlitwie Spotkanie biblijne. Zapraszam serdecznie wszystkich wiernych!

W każdy czwarty czwartek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. o św. O.Pio. Po Mszy św. modlitwy do Świętego z ucałowaniem jego relikwii, a potem spotkanie Grupy Modlitwy św. O.Pio.
Zapraszam serdecznie wszystkich wiernych!

Projekt i wykonanie Alanet