Ogłoszenia Duszpasterskie - XIX Niedziela zwykła - 08.08.2021 r.

Ogłoszenia Duszpasterskie
XIX Niedziela zwykła - 08.08.2021 r.

  1. W liturgii Kościoła przeżywamy dzisiaj 19. Niedzielę zwykłą w ciągu roku.
  2. Rozpoczął się miesiąc sierpień - czas modlitwy o trzeźwość w naszej Ojczyźnie, modlitwy w intencji osób uzależnionych i w duchu wynagrodzenia za grzechy pijaństwa.
  3. Za tydzień, w niedzielę 15 sierpnia, uroczystość Wniebowzięcia N. M. P. Po wszystkich Mszach św. będzie błogosławieństwo ziół i kwiatów.
  4. Jutro, w poniedziałek 9 sierpnia, święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy. Msza św. o godz. 18.00.
  5. W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieust. Pomocy. O godz. 18.00 Msza św.
  6. W piątek 13 sierpnia, zapraszam serdecznie wszystkich na kolejne w tym roku Nabożeństwo fatimskie. Od godz. 18.00 będzie okazja do sakramentu Pokuty. O godz. 18.30 rozpocznie się Msza św., po niej wyruszymy w procesji maryjnej z figurą Matki Bożej ulicami parafii. Następnie będzie Adoracja P. Jezusa w Najśw. Sakramencie i modlitwa różańcowa. Na zakończenie przed g. 21.00, będzie błogosławieństwo eucharystyczne i Apel maryjny.
  7. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła, kilku rodzinom z domów przy ulicach : Poleśnej i Torfowej, oraz za ofiarę na kwiaty i na Mszę św., która w intencji wszystkich rodzin i wiernych z tych ulic, będzie : w piątek 13 sierpnia o godz. 18.30. Sprzątanie kościoła w sobotę 14 sierpnia od godz. 09.00, powierzamy wiernym z ulic : Borowej i Piwonii.
  8. Na stolikach jest prasa katolicka. Zachęcam do nabywania i czytania!
  9. Za tydzień w trzecią niedzielę miesiąca, cała taca przeznaczona będzie na spłatę inwestycji klimatyzacji w naszym kościele. Za wszelką pomoc i ofiary, bardzo dziękuję!
 

Statystyki

mod_vvisit_counterDziś50
mod_vvisit_counterWczoraj402
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2012
mod_vvisit_counterW tym miesiącu9285
mod_vvisit_counterWszystkich1045009

W każdy trzeci czwartek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. o św. Bracie Albercie patronie naszej parafii. Po Mszy św. jest Nowenna do naszego patrona z ucałowaniem jego relikwii.
Po modlitwie Spotkanie biblijne. Zapraszam serdecznie wszystkich wiernych!

W każdy czwarty czwartek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. o św. O.Pio. Po Mszy św. modlitwy do Świętego z ucałowaniem jego relikwii, a potem spotkanie Grupy Modlitwy św. O.Pio.
Zapraszam serdecznie wszystkich wiernych!

Projekt i wykonanie Alanet