Ogłoszenia duszpasterskie - 8. Niedziela zwykła - 27. 02. 2022 r.

Ogłoszenia duszpasterskie
8. Niedziela zwykła - 27. 02. 2022 r.

 1. Dzisiaj w liturgii Kościoła, jest ósma Niedziela zwykła, ostatnia przed okresem W. Postu. W dniu dzisiejszym i w „Środę Popielcową”, po Mszach św. będzie Zbiórka na Ukrainę! Za tydzień, w pierwszą Niedzielę miesiąca, tj. 06 marca, o godz. 07.30 Msza św. za „Żywy Różaniec”, a po niej spotkanie Wspólnoty i „Zmianka” tajemnic. Na zakończenie każdej Mszy św., będziemy adorowali P. Jezusa w Najśw. Sakramencie. W Niedzielę 13 marca, tj. w 2. Niedzielę W. Postu, rozpoczną się w naszej Parafii Rekolekcje wielkopostne, które będą trwać do środy 16 marca.
 2. Dziś po południu o godz. 15.30, rozpoczniemy „40 - Godzinne Nabożeństwo” przed Środą Popielcową i W. Postem, jako eucharystyczne „Dni błagalne i wynagradzające” za popełnione grzechy oraz w tym czasie, jako „Dni modlitwy o pokój” i za Ukrainę. Dzisiejsza adoracja i modlitwa, zakończy się o godz. 19.30. W poniedziałek 28 lutego i we wtorek 1 marca, Msza św. o godz. 08.00 rano, rozpocznie całodzienną Adorację P. Jezusa w Najśw. Sakramencie, która zakończy się Mszą św. o g. 18.00. Proszę o dar modlitwy i zapraszam na adorację i modlitwę osobistą i wspólną.
 3. We wtorek, jako pierwszy miesiąca, o g. 08.00 będzie Msza św. na Uwielbienie Ducha Św. z prośbą o Jego dary i działanie w naszej wspólnocie parafialnej i w naszych rodzinach.
 4. W środę 2 marca, będziemy przeżywali „Środę Popielcową”. Msze św. w naszym kosciele w tym dniu będą o g.: 09.00 rano i 18.00. W czasie Mszy św. będzie błogosławieństwo popiołu i posypanie nim naszych głów. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
 5. W tym tygodniu przypadają pierwsze: czwartek, piątek i sobota miesiąca:
  • w I-szy czwartek:
   • od godz. 17.00 będzie „Godzina święta” - Adoracja Najśw. Sakramentu z modlitwą o powołania.
   • o godz. 18.00 Msza św., a po niej będzie Nabożeństwo do św. Rity z błogosławieństwem i przekazaniem róż.
  • w I-szy piątek:
   • od godz. 09.00 rano, będą Odwiedziny Chorych z sakramentami św.
   • o godz. 15.00 będzie „Koronka” do Miłosierdzia Bożego z udzieleniem Komunii św., a po niej Droga krzyżowa dla dorosłych.
   • od godz. 16.30 będzie Spowiedź św. pierwszopiątkowa,
   • o godz. 17.15 nabożeństwo ku czci Najśw. Serca P. Jezusa,
   • o godz.17.30 Droga krzyżowa dla dzieci.
   • o godz. 18.00 Msza św. Wynagradzająca Najśw. Sercu P. Jezusa.
  • w I-szą sobotę:
   • od godz. 17.00 będzie nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi z modlitwą różańcową,
   • o godz. 18.00 Msza św. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Matki Bożej.
 6. Dziękuję wiernym z ul. Podjazdowej 1 i 3, za sprzątanie kościoła oraz za ofiarę na kwiaty i na Mszę św., która w intencji wszystkich rodzin i wiernych z wyznaczonych bloków, będzie: w środę 2 marca o godz. 09.00 rano. Sprzątanie kościoła w nowym tygodniu, powierzamy wiernym z ulicy Podjazdowej, nr: 11, 13 i 15, w sobotę 05 lutego od godz. 19.00.
 7. Na stolikach jest prasa katolicka, numery „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli”, oraz nowy numer „Miłujcie się”. Zachęcam do czytania!
 

Statystyki

mod_vvisit_counterDziś173
mod_vvisit_counterWczoraj455
mod_vvisit_counterW tym tygodniu628
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2201
mod_vvisit_counterWszystkich1067014

W każdy trzeci czwartek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. o św. Bracie Albercie patronie naszej parafii. Po Mszy św. jest Nowenna do naszego patrona z ucałowaniem jego relikwii.
Po modlitwie Spotkanie biblijne. Zapraszam serdecznie wszystkich wiernych!

W każdy czwarty czwartek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. o św. O.Pio. Po Mszy św. modlitwy do Świętego z ucałowaniem jego relikwii, a potem spotkanie Grupy Modlitwy św. O.Pio.
Zapraszam serdecznie wszystkich wiernych!

Projekt i wykonanie Alanet