Ogłoszenia duszpasterskie - Uroczystość Zesłania Ducha Świętego - 05.06.2022 r.

 

Ogłoszenia duszpasterskie
Uroczystość Zesłania Ducha Świętego - 05.06.2022 r.

 1. Dzisiaj uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny. W przyszłą niedzielę 12 czerwca, uroczystość Najświętszej Trójcy. Kończy się okres Komunii św. wielkanocnej.
 2. Dziś, w pierwszą niedzielę miesiąca, po Mszy św. o godz. 07.30 spotkanie wspólnoty „Żywego Różańca” i „Zmianka” tajemnic. Na zakończenie Mszy św., adorujemy P. Jezusa w Najśw. Sakramencie.
 3. O godz. 12.30 będzie Msza św. z okazji Rocznicy I Komunii św. dzieci z naszej parafii. Serdecznie zapraszamy bliskich, rodziny i wiernych.
 4. W poniedziałek 6 czerwca, święto N. M. P. Matki Kościoła, drugi dzień święta „Pięćdziesiątnicy”. O godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe z modlitwą różańcową za cały Kościół święty. O godz. 18.00 Msza św.
 5. We wtorek 7 czerwca, jako pierwszy miesiąca, od godz. 17.00 będzie Adoracja Najśw. Sakramentu z modlitwą o dary Ducha Św., o godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe. O godz. 18.00 Msza św. na Uwielbienie Ducha Świętego.
 6. W środę o godz. 17.30, Nowenna do Matki Bożej Nieust. Pomocy z nabożeństwem czerwcowym. O godz. 18.00 Msza św. W środę po Mszy św., będzie spotkanie wszystkich wiernych, którzy są zainteresowani i chcą pomóc w przygotowaniu uroczystości „Bożego Ciała” i procesji eucharystycznej. Również w środę po Mszy św. i spotkaniu ws. „Bożego Ciała”, będzie spotkanie Grupy Charytatywnej.
 7. W czwartek będziemy obchodzić święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. W tym dniu pamiętajmy w modlitwie o naszych duszpasterzach, a także o wszystkich kapłanach, których spotkaliśmy w swoim życiu. Również w czwartek, jako drugi miesiąca, po Mszy św. o godz. 18.00 będzie nabożeństwo do św. Antoniego Padewskiego.
 8. W piątek o godz. 17.30, nabożeństwo do Najśw. Serca P. Jezusa i „Koronka” do Miłosierdzia Bożego.
 9. Dziękuję serdecznie wszystkim wiernym, którzy wzięli udział w Peregrynacji Krzyża papieskiego i Relikwii św. Jana Pawła II, w dniach 2 i 3 czerwca, uczestnicząc : w Mszach św., nabożeństwach i wspólnych modlitwach.
 10. Dziękuję wiernym z ul. Okólnej, nr od 1 do 20, za ofiarę na kwiaty i na Mszę św., która za wszystkie rodziny i wiernych z tej ulicy, będzie : w poniedziałek 27.06. o godz. 18.00.
 11. Sprzątanie naszego kościoła w nowym tygodniu, powierzamy wiernym z ulicy Okólnej, nr od 21 do 65, w piątek od godz. 19.00.
 12. Na stolikach prasa katolicka, nowe numery „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”.
 

Statystyki

mod_vvisit_counterDziś177
mod_vvisit_counterWczoraj455
mod_vvisit_counterW tym tygodniu632
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2205
mod_vvisit_counterWszystkich1067017

W każdy trzeci czwartek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. o św. Bracie Albercie patronie naszej parafii. Po Mszy św. jest Nowenna do naszego patrona z ucałowaniem jego relikwii.
Po modlitwie Spotkanie biblijne. Zapraszam serdecznie wszystkich wiernych!

W każdy czwarty czwartek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. o św. O.Pio. Po Mszy św. modlitwy do Świętego z ucałowaniem jego relikwii, a potem spotkanie Grupy Modlitwy św. O.Pio.
Zapraszam serdecznie wszystkich wiernych!

Projekt i wykonanie Alanet