Podziękowanie

Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim parafianom, którzy w tych dniach zaangażowali się w wydarzenia w parafii, w uroczystość odpustową św. Brata Alberta i uroczystość Bożego Ciała. Dziękuję wszystkim, którzy przygotowywali Jarmark św. Alberta, spotykając się, organizując, ale przede wszystkim pracując, aby wszystko było należycie wykonane. Dziękuję za przygotowanie terenu, całego zaplecza, logistyki, namiotów, transportu, sprzętu, byśmy dzień odpustu mogli przeżyć także w plenerze. Dziękuję za wszystkie stanowiska, za wszystkie produkty, ciasta, wędliny, gorące posiłki, grilla, za pracę z dziećmi, za loterię, aukcję, opiekę i badania medyczne, wspólną zabawę i wzajemną życzliwość.

Dziękuję Radzie Parafialnej, Grupie Charytatywnej, Żywemu Różańcowi, wiernym z wszystkich dzielnic i wielu ulic naszej parafii. Dziękuję firmom, naszym sponsorom i dobrodziejom : Rodzinnej Firmie „Bogmar" – Hurtowni spożywczej z Grota Roweckiego, Rodzinnej Firmie „Koko" – Hurtowni mięsnej z ulicy Plonów, Rodzinie Gądzików – ich Piekarni i sklepowi, właścicielom sklepu „u Asi" na ulicy Podjazdowej 9, właścicielom baru „Pod gruszą" i sklepu na ulicy Okólnej, Domowi Kultury z Szopienic i jego dyrektorowi. Imiennie Panu Krystianowi Dziewiorowi za wszelką urzędową i administracyjną pomoc.

Dziękuję gorąco wszystkim Rodzinom i poszczególnym wiernym z naszej dzielnicy Złodziejów i przyległych ulic, którzy przygotowali całą uroczystość i procesję Bożego Ciała. Dziękuję za wielką życzliwość, otwartość, pomoc i dobrą wolę. Za ufundowanie kwiatów, zbudowanie ołtarzy, dekoracje, troskę i serce, by procesja mogła godnie wyglądać. Dziękuję za ołtarz mszalny i pozostałe cztery ołtarze eucharystyczne, za gościnę i przyjęcie parafii na wspólną Eucharystię i modlitwę.

Dziękuję za złożoną ofiarę na rzecz naszej parafii, a Msze św. za wiernych z tych ulic, będą podane za tydzień.

Wszystkim wiernym z serca wielkie „Bóg zapłać"! Panu Bogu niech będą dzięki, za wszelkie dobro w naszej wspólnocie parafialnej!

 

Statystyki

mod_vvisit_counterDziś236
mod_vvisit_counterWczoraj365
mod_vvisit_counterW tym tygodniu601
mod_vvisit_counterW tym miesiącu5118
mod_vvisit_counterWszystkich766508

W każdy trzeci czwartek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. o św. Bracie Albercie patronie naszej parafii. Po Mszy św. jest Nowenna do naszego patrona z ucałowaniem jego relikwii.
Po modlitwie Spotkanie biblijne. Zapraszam serdecznie wszystkich wiernych!

W każdy czwarty czwartek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. o św. O.Pio. Po Mszy św. modlitwy do Świętego z ucałowaniem jego relikwii, a potem spotkanie Grupy Modlitwy św. O.Pio.
Zapraszam serdecznie wszystkich wiernych!

Projekt i wykonanie Alanet