Porządek nabożeństw

Odpust parafialny:

17 czerwca - w Uroczystość Św. Brata Alberta Chmielowskiego, patrona diecezji.

 

Nabożeństwo do św. Rity.

Pragnę serdecznie zaprosić wszystkich do udziału w nabożeństwach do św. Rity w naszej parafii, które odbywają się w każdy pierwszy czwartek miesiąca po Mszy św. o godz. 18.00. Rozpoczęliśmy kult św. Rity i dokonaliśmy poświęcenia jej figury wraz z relikwiami 11 października 2020 roku. Rita z Cascii, augustianka, stygmatyczka i święta Kościoła, urodziła się w 1381 roku we Włoszech, niedaleko Asyżu. Zmarła 22 maja 1457 roku w Cascii we Włoszech. Jest patronką trudnych spraw, chorych, rannych, matek. Na zakończenie nabożeństwa ku jej czci, każdy wierny otrzymuje poświęconą różę. Życzę, by każdy modlący się do niej, doświadczył jej pomocy i wstawiennictwa.

 

Statystyki

mod_vvisit_counterDziś400
mod_vvisit_counterWczoraj476
mod_vvisit_counterW tym tygodniu3544
mod_vvisit_counterW tym miesiącu876
mod_vvisit_counterWszystkich1465464

W każdy trzeci czwartek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. o św. Bracie Albercie patronie naszej parafii. Po Mszy św. jest Nowenna do naszego patrona z ucałowaniem jego relikwii.
Po modlitwie Spotkanie biblijne. Zapraszam serdecznie wszystkich wiernych!

W każdy czwarty czwartek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. o św. O.Pio. Po Mszy św. modlitwy do Świętego z ucałowaniem jego relikwii, a potem spotkanie Grupy Modlitwy św. O.Pio.
Zapraszam serdecznie wszystkich wiernych!

Projekt i wykonanie Alanet