Księga gości

Rada Parafialna: Życzenia

Rozpoczynając Nowy Rok Pański  2016 - rok  Jubileuszu 30- lecia naszej Parafii i 100 -nej rocznicy śp. Patrona Naszej Parafii składamy gorące życzenia Bożej opieki i błogosławieństwa, obfitości łask i darów Ducha Świętego oraz zdrowia i pomyslności wszystkim członkom naszej Wspólnoty Parafialnej i Miłym Gościom odwiedzającym  tę stronę internetową. Niech nadchodzący czas przyniesie wszystkim wiele radosnych chwil. Niech każdy dzień ubogaca i uszlachetnia nasze życie i nasze odniesienia do innych. A jeśli pojawią się chwile trudniejsze umiejmy je także przyjąć i dzielnie przeżyć. W radościach nie zapominajmy o dziękczynieniu  Panu Bogu za czas łaski, zaś w okresach próby pamiętajmy o wsparciu, jakie wciąż oferuje nam Bóg  szczególnie za pośrednictwem Matki Bożej Nieustajacej Pomocy. 

 

Szczęść Boże na wszystkie dni Anno Domini 2016

Rada Parafialna

czwartek, 7 stycznia 2016

Subject *
Name *
E-mail
Content *
Image Verification * Captcha ImageReload Image
   
 

 

Display Num 
Powered by Phoca Guestbook

Statystyki

mod_vvisit_counterDziś1210
mod_vvisit_counterWczoraj1066
mod_vvisit_counterW tym tygodniu5871
mod_vvisit_counterW tym miesiącu3461
mod_vvisit_counterWszystkich680459

W każdy trzeci czwartek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. o św. Bracie Albercie patronie naszej parafii. Po Mszy św. jest Nowenna do naszego patrona z ucałowaniem jego relikwii.
Po modlitwie Spotkanie biblijne. Zapraszam serdecznie wszystkich wiernych!

W każdy czwarty czwartek miesiąca o godz. 18.00 jest Msza św. o św. O.Pio. Po Mszy św. modlitwy do Świętego z ucałowaniem jego relikwii, a potem spotkanie Grupy Modlitwy św. O.Pio.
Zapraszam serdecznie wszystkich wiernych!

Projekt i wykonanie Alanet